O nas

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej.

Nasza Kancelaria świadczy profesjonalną opiekę prawną osobom fizycznym, przedsiębiorcom, jednostkom samorządu terytorialnego oraz podmiotom zorganizowanym w formie stowarzyszeń i fundacji.

Od lat z dużym powodzeniem reprezentujemy interesy naszych Klientów na rynku olsztyńskim i ogólnopolskim. Reprezentujemy naszych Klientów przed sądami, organami administracji publicznej oraz w relacjach z innymi podmiotami prawa, np. partnerami biznesowymi.

Mamy ambicję być dla Państwa ważnym doradcą w  wyborach i przedsięwzięciach. Miarą naszej rzetelności i profesjonalizmu jest zadowolenie naszych Klientów. Nasi dotychczasowi Klienci polecają nas kolejnym osobom potrzebującym pomocy prawnej, co jest najbardziej wiarygodnym świadectwem naszej skuteczności i pełnego zaangażowania. Przekonaliśmy się wielokrotnie, że sukces w prowadzeniu sprawy jest wprost proporcjonalny do czasu, jaki jej poświęcamy. Dlatego zawsze mamy czas dla Klienta i z jego udziałem należycie przygotowujemy się do prowadzenia sprawy.

Wszelkie ważne decyzje procesowe i strategiczne w każdej sprawie podejmujemy całym zespołem. Naszych Klientów na bieżąco informujemy o przebiegu  sprawy.

Kancelaria Olsztyn