Odszkodowania

Świadczymy usługi prawne na najwyższym poziomie w zakresie dochodzenia odszkodowań za wypadki komunikacyjne oraz inne zdarzenia, gdzie poszkodowany jest człowiek, na etapie postępowania przesądowego i sądowego. Dochodzimy w imieniu naszego Klienta odszkodowania, zadośćucznienia i renty od ubezpieczyciela.

Każdy wypadek komunikacyjny przynosi osobie poszkodowanej cierpienie i ból. Naszym zadaniem jest udzielenie wsparcia i aktywne asystowanie od samego początku w tych trudnych dla poszkodowanego i jego rodziny chwilach. Pomagamy załatwiać formalności z zakładami ubezpieczeniowymi oraz w imieniu naszych klientów dochodzimy roszczeń przed sądami. Naszym klientom oferujemy kompleksową likwidację szkody osobowej nawet 20 lat od wypadku, ocenę zdarzenia i rozmiaru odszkodowania, kontrolę prawidłowości i terminowości decyzji ubezpieczyciela.

Różne podmioty działające na rynku proponują pomoc w dochodzeniu odszkodowania dla ofiar wypadków. Trzeba pamiętać jednak, że tylko pełnomocnik profesjonalny posiadający fachowe przygotowanie, mający uprawnienia do występowania w sądzie oraz posiadający duże doświadczenie, może rzeczywiście pomóc w uzyskaniu adekwatnej kwoty tytułem odszkodowania i zadośćuczynienia. Życie i zdrowie człowieka jest sprawą zbyt cenną, żeby powierzać sprawy dochodzenia odszkodowania nieprofesjonalistom.

Mamy również duże doświadczenie w dochodzeniu odszkodowań za szkody powstałe wskutek błędów lekarskich oraz tzw. zakażeń  szpitalnych.

Dążymy do tego, aby nasz Klient uzyskał jak najwyższe odszkodowanie, zadośćuczynienie i rentę.

Odszkodowania Olsztyn